कांगड़ा-चाह-के-बगइचा-कुम्हला-रहल-बा

Kangra, Himachal Pradesh

Apr 25, 2023

कांगड़ा: चाह के बगइचा कुम्हला रहल बा

कबो उत्तर भारत के चाह के राजधानी मानल जाए वाला हिमाचल प्रदेश में चाह के बगइचा बरबाद हो रहल बा. मौसम के बदलत मिजाज आउर सरकार के अनदेखी चलते इहंवा चाय के सवाद फीका पड़त बा

Author

Aakanksha

Translator

Swarn Kanta

Want to republish this article? Please write to [email protected] with a cc to [email protected]

Author

Aakanksha

आकांक्षा पीपल्स आर्काइव ऑफ रूरल इंडिया के रिपोर्टर आ फोटोग्राफर बानी. उहां के एजुकेशन टीम संगे कंटेंट एडिटर के काम के साथ, गांव-देहात के विद्यार्थियन के प्रशिक्षित करेनी कि ऊ लोग अपना आसपास के चीजन के दस्तावेजीकरण कर सके.

Editor

Priti David

प्रीति डेविड पीपुल्स आर्काइव ऑफ रूरल इंडिया में पत्रकार बारी. ऊ पारी के एजुकेशन एडिटर भी हई. प्रीति मास्टर लोगन संगे मिलके, गांव-देहात के सवाल के क्लासरूम आउर पाठ्यक्रम में जगह दिलावे के काम करेली. इहे ना, उहां के नया उमिर के लोग संगे मिलके हमनी के बखत के मुद्दा के दस्तावेजीकरण भी करेनी.

Translator

Swarn Kanta

स्वर्णकांता एगो पत्रकार, एडिटर, टेक ब्लॉगर, कंटेन्ट राइटर, ट्रांसलेटर, लिंग्विस्ट आ एक्टिविस्ट बारी.